„Czy po zakończeniu umów terminowych na czas krótszy niż 24 miesiące i zatrudnienie pracownika na czas nieokreślony należy wystawić świadectwo pracy? Jeśli tak, a pracownik nie wykorzystał urlopu wypoczynkowego, czy informacji o urlopie wypoczynkowym można zamieścić taką informacje, że pracownikowi przysługuje np. 5 dni (40 godzin) urlopu do wykorzystania zgodnie z art. 171 par. 3 K.p., czy tylko należy wpisać wykorzystanie urlopu 0 dni?”

Treść tylko dla zarejestrowanych Użytkowników!
Prosimy zalogować się.